ÜYELER

KURUCU ÜYELER

NEF VAKFI

Toplumsal potansiyelin gelişimini sağlamak, toplumsal duyarlılık bilincini gelecek nesillere aktarmak için özgün, yenilikçi ve kalıcı değerler oluşturarak dokunduğumuz insanların hayatında fark ve farkındalık yaratmak amacıyla Nef çatısı altında çalışmalarımıza başladık. İnsanların dertleriyle dertlenmenin, hayatlarına değer katabilmenin, yaptığını anlatmaktan ziyade eyleme geçirmenin önemini bilerek 2015 yılında vakıf kimliğine geçtik ve çıktığımız yolda bize destek olmak isteyen gönüllülerle güçlerimizi birleştirdik. İnanıyoruz ki; verdiğimiz bizimdir, elimizde tuttuğumuz değil. Verdiğimiz kadar zenginiz, varlığımız kadar değil.

Faaliyet Alanları

Vakıf olmanın ilk şartı ilkeler oluşturmak ve bu ilkelere uyan, onları koruyan insanların kendilerini vakfetmeleridir. Bu nedenle vakfımızın öncelikli ilkesi, Türkiye’de ve dünyada din, dil, cinsiyet, ırk, millet ayrımı gözetmeksizin; insanlığa sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak; daha iyi bir toplum ve çevreye ulaşmada toplumda farkındalık yaratmaktır.

İlkelerimiz doğrultusunda; sosyal sorumluluk bilincini güçlendirmek amacıyla araç, kaynak ve yöntemlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Gönüllülükte örnek olacak şekilde hizmeti amaç ve araç edinerek, toplumun farklı kesimlerini birleştirmek için çalışıyoruz.

Amacımız; devletimizle aynı yarınlara hizmet etmek, toplumun gelişimine katkı sağlamak. Ayrıca sürdürülebilir iş imkânları yaratarak üretimlerin hayata katılmasını desteklemek. Bu yolda gelecekle ilgili öngörümüzü ve değerlerimizi paylaşarak gelişime destek olmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, bireysel ve toplumsal zenginliklerin ortaya çıkması ve yaşatılmasına katkıda bulunmak.

İletişim

Esentepe mah. Alikaya sok. Apanef plaza No.3 K.6 Şişli/İstanbul

Telefon: (0)212 386 90 63

E-Posta: covid19@nefvakfi.org

https://www.nefvakfi.org

ÜYELERİMİZ

Tüm üyelerimizi görmek için tıklayın.